Głosuj na naszą stołówkę
Aby oddać głos
1. Wejdź na stronę
http://www.extrastolowki.pl/#glosuj
2. Znajdź naszą szkołę województwo MAZOWIECKIE, powiat BIAŁOBRZESKI znajdziesz zdjęcie naszej stołówki PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W SUCHEJ
3. Oddaj głos
4. Odbierz wiadomość pod wskazanym adresem mailowym i kliknij w link.
To naprawdę nie jest takie skomplikowane a możesz bardzo pomóc, a twoje dziecko będzie mogło jeść pyszne obiady w świeżo wyremontowanej stołówce.

Aby zwiększyć nasze szanse głosuj z paragonem potwierdzającym zakup Delmy lub przekazać go do organizatora.

 

A o to tekst promujący naszą stołówkę 

Już nam na lekcji w brzuchach burczy, doczekać się przerwy nikt nie może. Pani spogląda na zegarek, czy ten czas szybciej płynąć nie może? Dzieci już myślą o niebieskich migdałach, spoglądają niecierpliwie przez okno, ach jak ten czas wolno płynie, a w plecakach kanapki z Delmą i konfiturą na słodko. Naglę zabrzmiał dzwonek, każdy złapał za swój tornister Tylko nasza pani obeszła się smakiem jak zwykle. A przecież w stołówce szkolnej tak pachnie przepięknie wystarczyło poprosić o rybkę smażoną na Delmie. Niestety, choć w naszej szkole kucharki są zacne, to w naszej stołówce już nie jest tak fajnie. Pani dyrektor, choć myśli o niej stale, to nie ma pieniążków na nową salę. Dlatego wszyscy razem i każdy z osobna chcemy ją wyremontować, choć sprawa nie jest prosta. Wszystkich z dobrym sercem o głosy prosimy, a jeśli się nie uda, no cóż, może nie teraz, ale kiedyś ją odnowimy.

organizator M. Siek