nuntki z burmistrzem12 maja dzieci z oddziałów przedszkolnych uczestniczyły w wycieczce do Białobrzegów, w czasie której odwiedziły największy i najważniejszy budynek w naszej gminie. Przedszkolaki dowiedziały się na czym polega praca burmistrza, jakie wydarzenia odbywają się w najpiękniejszej sali Urzędu Stanu Cywilnego, zwiedziły salę konferencyjną oraz poznały pracę Rady Miasta i Gminy. 

motylki w umig

nutki w umig

Następnie dzieci podziwiały piękny Plac Zygmunta Starego, zrobiły pamiątkowe zdjęcia przy ławeczce Jeremiego Przybory oraz z białobrzeskimi gąskami.

motylki i gąski nutki i jeremi

Serdeczne podziękowania kierujemy do Burmistrza Miasta i Gminy pana Adama Bolka, Zastępcy Burmistrza Miasta i Gminy pana Mieczysława Danielewicza oraz pań: Anety Cybulskiej, Moniki Wójtowicz, Magdaleny Piątek i Dominiki Błońskiej.

czytanie12 czerwca 🎶Nutki🎵 i Motylki🦋 wzięły udział w akcji „Czytanie pod chmurką” organizowanej przez Białobrzeskie Centrum Kultury „Białe Brzegi”. Przedszkolaki rozpoczęły wizytę od zwiedzania czytelni dla dzieci oraz oglądania wystawy pt. „Pilica Białobrzegi – 100 lat historii klubu”. Następnie dzieci wysłuchały baśni pt. „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”.

Czytaj więcej...

🎶Nutki🎵i Motylki🦋 poznają Urząd Miasta i Gminy w Białobrzegach.
gmina
12 maja dzieci z oddziałów przedszkolnych uczestniczyły w wycieczce do Białobrzegów, w czasie której odwiedziły największy i najważniejszy budynek w naszej gminie. Przedszkolaki dowiedziały się na czym polega praca burmistrza, jakie wydarzenia odbywają się w najpiękniejszej sali Urzędu Stanu Cywilnego, zwiedziły salę konferencyjną oraz poznały pracę Rady Miasta i Gminy. Następnie dzieci podziwiały piękny Plac Zygmunta Starego, zrobiły pamiątkowe zdjęcia przy ławeczce Jeremiego Przybory oraz z białobrzeskimi gąskami.
Serdeczne podziękowania kierujemy do Burmistrza Miasta i Gminy pana Adama Bolka, Zastępcy Burmistrza Miasta i Gminy pana Mieczysława Danielewicza oraz pań Anety Cybulskiej, Moniki Wójtowicz, Magdaleny Piątek i Dominiki Błońskiej.motylki
nutki
 

12 czerwca 🎶Nutki🎵 i Motylki🦋 wzięły udział w akcji „Czytanie pod chmurką” organizowanej przez Białobrzeskie Centrum Kultury „Białe Brzegi”. Przedszkolaki rozpoczęły wizytę od zwiedzania czytelni dla dzieci oraz oglądania wystawy pt. „Pilica Białobrzegi – 100 lat historii klubu”. Następnie dzieci wysłuchały baśni pt. „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”. Przedszkolaki wykazały się dużą aktywnością odpowiadając na pytania zadane do tekstu oraz rozwiązując liczne zagadki o znanych i lubianych bajkach i baśniach. Na zakończenie dzieci zostały zaproszone na przedstawienie teatralne pt. „Bajka bez tytułu”. Serdecznie dziękujemy dyrektorowi i pracownikom Białobrzeskiego Centrum Kultury „Białe Brzegi” za zaproszenie.

mgok 2 1

mgok 2 2

 

 

12 maja obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek i Położnych z tej okazji „Nutki” spotkały się ze szkolną pielęgniarką p. Beatą Baranowską. W trakcie spotkania pani pielęgniarka opowiedziała na czym polega jej praca, szczegółowo opisała czym zajmuje się w naszej szkole oraz przedstawiła podstawowe narzędzia, jakimi posługują się pielęgniarki. P. Beata przypomniała dzieciom w jaki sposób dbać o swoje zdrowie oraz sprawdziła znajomość podstawowego numeru alarmowego i znajomość zasad udzielania pierwszej pomocy. Bardzo dziękujemy Pani pielęgniarce za spotkanie i poświęcony nam czas.

pielegniarka