laureaci mgok zakładkaZ przyjemnością informujemy, iż uczniowie klasy I odnieśli kolejny sukces w konkursie plastycznym. Uczennica Maria Stolarczyk zajęła I miejsce w konkursie plastycznym na najładniejszą zakładkę do książki organizowanym przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Białobrzegach, a jej kolega Miłosz Siek - 3 miejsce.

 

Serdecznie gratulujemy Naszym uczniom i życzymy dalszych sukcesów.

 dyplom mariadyplom miłosz

Mamy już wyniki konkursu plastycznego pod hasłem "Bezpiecznie na wsi mamy - od 30 lat wypadkom zapobiegamy" organizowanego przez KRUS w Białobrzegach.

W etapie wojewódzkim nagrody otrzymali:
I miejsce - Wiktor Rotuski
II miejsce - Marcel Rotuski

laureaci

Serdecznie gratulujemy sukcesu.

Dnia 28.01.2021r. MGOK w Białobrzegach ogłosił wyniki konkursu ekologicznego pt. ,,EKO-ZABAWA PLANETA JEST NASZA”. Głównym celem konkursu była popularyzacja wiedzy ekologicznej i postaw pro środowiskowych wśród dzieci, młodzieży i osób dorosłych. 
Zadanie konkursowe polegało na zrobieniu zabawki, sprzętu użytkowego lub dekoracji z materiałów ekologicznych oraz surowców wtórnych.

Wiktor Rotuski (kl. VII b) zajął I miejsce w kategorii klasy VII-VIII, Bartłomiej Fołtyn (kl. VII a) - III miejsce w kategorii klasy VII-VIII.

wr bf

Gatulujemy i życzymy kolejnych sukcesów !!!

kangur 2020W związku z zawieszeniem zajęć w szkołach konkurs Kangur 2020 został przeprowadzony drogą internetową za pośrednictwem Platformy Dzwonek.pl w dniach 28.05 - 5.06.2020. Konkurs miał charakter jednorazowego testu. Udział w „Kangurze” ma charakter zabawy z matematyką i jest treningiem logicznego myślenia. Konkurs ten jest jedną z form popularyzacji matematyki wśród młodzieży szkolnej.

Wyniki konkursu:

Karolina Bąder kl. II - wyróżnienie

Piotr Wójtowicz kl. II - wynik bardzo dobry

Szymon Siurnik kl. V - wyróżnienie

Wyróżnionym uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Szkolny koordynator konkursu – Izabela Zych