Małgosia Stop przemocy w rodzinieW październiku uczniowie klas I-VIII oraz wychowankowie grupy przedszkolnej „Nutki” wzięli udział w konkursie plastycznym „Stop przemocy w rodzinie” o zasięgu wojewódzkim realizowanym w ramach projektu „Pomarańczowa energia”. Główne cele konkursu to: zmotywowanie do refleksji dotyczącej przeciwdziałania przemocy w rodzinie, prowadzenie działań związanych z profilaktyką i przeciwdziałaniem przemocy w rodzinie, podnoszenie świadomości dzieci i młodzieży na temat negatywnych konsekwencji wynikających z występowania zjawiska przemocy w rodzinie, promocja uzdolnionych artystów.
Zadaniem uczestników było wykonanie pracy plastycznej w formie plakatu przy wykorzystaniu dowolnych technik. Z całej placówki komisja konkursowa wytypowała 20 prac uczniów, które przeszły do kolejnego etapu.
15 października 2022 r. podczas finału „Pomarańczowej energii” w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Radomiu ogłoszono wyniki konkursu.
II miejsce w kategorii klas V-VIII otrzymała Małgorzata Świąder – uczennica klasy VIII
Wyróżnienie w kategorii klas 0-IV otrzymał Igor Szybowicz – uczeń klasy IV

Małgosia dyplom Stop przemocy w rodzinie

Serdeczne gratulacje.

A. Szybowicz, A. Wieczorek, E. Matysiak, A. Tkaczyk

Gabriela Baranowska, uczennica klasy VIII b, zajęła I miejsce w Konkursie  Języka Angielskiego "Singuś".

singu

Serdeczne gratulacje!

Z radością informujemy o kolejnym sukcesie. Marcel Rotuski uczeń klasy VI zajął drugie miejsce w XII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym zorganizowanym przez KRUS. 

dyplom Bezpiecznie na wsi

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

W niedzielę 8 maja 2022 r. odbyła się piąta edycja Biegu Pilicy. W Biegu Czerwonym pobiegli uczniowie klas 4 – 6, dystans wynosił 800 m. Piotr Wójtowicz uczeń klasy IV, który zajął III miejsce w Biegu Czerwonym!

280469296 2239615456193555 8006769767853969185 n

nominacja10 marca 2022 r. w Białobrzeskim Centrum Kultury BIAŁE BRZEGI podczas eliminacji powiatowych nagrodę i nominację do finału 45. Konkursu Recytatorskiego „Warszawska Syrenka” zdobyła uczennica klasy VIII a Izabela Karolewska.  Wyróżnienia otrzymały: Alicja Rosa z kl. III i Marcelina Stolarczyk z kl. VII.

wyróżnienie AR wyróżnienie AZ

W XXXIX Małym Konkursie Recytatorskim wyróżniono uczennicę klasy VIII a Alicję Zielińską.

sukces recytatorów
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.