maraton pisania listówNasza szkoła stała się jednym z setek miejsc w Polsce, w którym będziemy pisać listy do władz oraz wysyłać listy wsparcia i solidarności do osób, których prawa złamano. Każdy z nas może przyłączyć się do akcji.

jak działa maraton

 

Maraton Pisania Listów pokazuje, że działając razem i solidarnie sprzeciwiając się naruszeniom praw człowieka, możemy osiągnąć sukces. Siła Amnesty International tkwi w ludziach, którzy bezinteresownie poświęcają swój czas i mówią „nie” łamaniu praw człowieka. Dzięki naszemu zaangażowaniu, możemy mieć wpływ na otaczający nas świat. Żeby zmienić życie drugiej osoby, wystarczy kartka i długopis…

Zapraszamy do akcji ludzi dobrej woli – młodzież, dorosłych oraz seniorów. Wszyscy, którym los innych nie jest obojętny, mogą się do nas dołączyć – w dniach 03-07grudnia 2018r.
 Listy można pisać również  w domu, a następnie przynieść do biblioteki lub Barbary Woźniakowskiej do piątku (07 grudnia) do godziny 15.00.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.amnesty.org.pl /maraton .Szczegółowych informacji udziela szkolny koordynator  - Barbara Woźniakowska.Maraton