sukcesy IV b.3Trzej chłopcy z klasy IV b: Eryk Cieślak, Aleksander Lipiec oraz Igor Sadzik oraz Mikołaj Lipiec i Bartosz Obrębowski-  uczęszczają do  Akademii Piłkarskiej SYRENKA Soccer School”, która powstała  we wrześniu 2015 roku.  Akademia Piłkarska SYRENKA Soccer School” jest prywatną szkółką, szkolącą najmłodszych sportowców (nawet 4-letnich); praca skupia się przede wszystkim na perfekcyjnym wyszkoleniu indywidualnym zawodnika. Do Syrenki Soccer School uczęszcza obecnie prawie 100 młodych sportowców z trzech powiatów z województwa mazowieckiego. Chłopcy biorą udział w turniejach wojewódzkich, mazowieckich, ogólnopolskich i międzynarodowych z niemałymi sukcesami.


Uczestnicząc w treningach - chłopcy zdobywają umiejętności  poprzez zabawę i edukację oraz wychowanie poprzez sport; aktywnie włączani są rodzice, kierując się zasadą: ,,najpierw się ucz, a potem wygrywaj”. ,,Naszym głównym celem jest wychowanie kompetentnego piłkarza, ale również dobrego człowieka, dlatego na każdych zajęciach, oprócz specjalnie przygotowanego treningu piłkarskiego, kształtujemy estetykę ruchu, uczymy dyscypliny, zdrowego trybu życia oraz kształtujemy zasady fair play. "                                                                                                                                                      sukcesy IV b.1Rocznik 2008 w dniu 2-3 czerwca 2018 r. brał udział w  turnieju marzeń, gdzie rywalizował z rówieśnikami Galatasaray Stambuł, Interem Mediolan, Manchesterem City czy Benficą Lizbona. Była to wspaniała przygoda, która zaprocentuje w przyszłości mierząc się z takimi piłkarskimi markami. W Niemieckim ośrodku szkoleniowym Tschechis FuBballschule zapraszani są najzdolniejsi chłopcy  z Niemiec oraz Czech, na tygodniowy obóz szkoleniowy, podczas którego byli  obserwowani przez skautów największych klubów Bundesligi. Głównym założeniem Campu jest wyłonienie tych najzdolniejszych, a następnie monitorowanie dalszego rozwoju danych zawodników, którzy  w przyszłości mogliby trafić do wielkich klubów. Dodatkowo podczas tego tygodniowego zjazdu, chłopcy mieli sparing z rówieśnikami z jednym z klubów Bundesligi.   

sukcesy IV b.2
Życzymy naszym wychowankom i ich trenerom i rodzicom wielu sukcesów, wytrwałości w dążeniu do zamierzonych celów. Powodzenia!