dscn3983Z radością informujemy, że Stowarzyszenie „Razem dla dzieci” pozyskało fundusze na realizację projektu Zdrowo na sportowo. Realizacja projektu możliwa jest dzięki otrzymanej dotacji z Polsko Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanej przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i „Koalicję dla Młodych”.


Dnia 05.06.2018 na terenie Publicznej Szkoły Podstawowej w Suchej odbyły się rodzinne zawody sportowe. Dzieci wraz ze swoimi rodzicami aktywnie uczestniczyły w grach i zabawach takich jak: skoki w workach, rzuty do celu, pokonywanie torów przeszkód, gry w badmintona i siatkówkę. Pośród uczestników nie zabrakło śmiałków, którzy ruszyli wraz ze swoimi rodzicami i kolegami na marsze nordic walking, aby poznać swoją okolicę. Ciekawym a zarazem bardzo ważnym doświadczeniem było spotkanie z ratownikiem medycznym p. Piotrem Małkiem, który w sposób profesjonalny opowiedział o swojej pracy oraz udzielił wskazówek jak powinniśmy reagować w sytuacjach zagrożenia życia lub zdrowia. Po całym dniu atrakcji na uczestników projektu czekały kiełbaski zakupione przez Radę Rodziców Publicznej Szkoły Podstawowej w Suchej, a przygotowane przez wolontariuszy zaangażowanych w projekt.

Organizatorzy serdecznie dziękują za pomoc w realizacji działania. O dalszych działaniach wynikających z realizacji projektu będziemy na informować bieżąco.

Galeria