choinka310 lutego 2017 r., na zakończenie I semestru, odbyła się w naszej szkole zabawa choinkowo - karnawałowa pod nazwą „Rodzinna choinka”, która została zorganizowana przez Radę Rodziców oraz Grono Pedagogiczne.
Od godziny 16.00 w pięknie ustrojonej sali gimnastycznej bawiły się dzieci oraz ich rodziny. O dobrą muzykę zadbał DJ.

W rytmie znanych przebojów czas mijał szybko. Przebrani uczniowie z dumą prezentowali wymyślne i starannie przygotowane stroje. Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw, niektórzy lekkie przerażenie. Uczestnicy balu pląsali, skakali i bawili się z uśmiechem na twarzy.
choinka1Podczas przerw w tańcach odbywały się liczne konkursy z nagrodami i zabawy zorganizowane przez nauczycieli. Na imprezie nie mogło zabraknąć długo wyczekiwanego gościa - Św. Mikołaja, który wręczył każdemu dziecku paczkę słodyczy. W trakcie zabawy  uczniowie mieli także okazję do skosztowania pysznych poczęstunków przygotowanych przez Rodziców.
Tegoroczną zabawę karnawałową można zaliczyć do bardzo  udanych,  a wspomnienia  z  tego wydarzenia na długo pozostaną w pamięci jego uczestników.

Wszystkim rodzicom zaangażowanym w przygotowanie „Rodzinnej Choinki” oraz sponsorom składamy serdeczne podziękowania.

Lista sponsorów i darczyńców naszej choinki: Burmistrz MiG Białobrzegi Adam Bolek, OSP Sucha, Studio Fotografii i Filmu Szymańscy, Metal - Bud Krzysztof Cieślak, Zbyszko Company S.A., Obudowy Hal Michał Zbiciak, Ferrero Polska Sp.zo.o., Jedność Cukiernicza Spółdzielnia Inwalidów, Dominium Konrad Rudecki, Kwiaciarnia "Magda", Sklep przemysłowy Robert Łuszkiewicz, Instalex Mariusz Prasek, Bank Spółdzielczy w Białobrzegach, Witaminka Łukasz Traczyk, Salon Kosmetyczny Mistic Agata Tkaczyk, Poziom - Fit Ewelina Poziomecka, FUKS Anna Marcinkiewicz, STARCOM K.Starczewska, "Adaś" Artykuły dziecięce i niemowlęce Wioletta Gutowska, "Świat Firan" Agnieszka Wiśniewska, "Smoleń. Piekarnia, cukiernia", p. Łukasz Siek, p. Anna i Łukasz Stolarczyk, p. Sylwia Siek, p. Agnieszka Szybowicz, p. Agnieszka i Artur Prasek, p. Monika Fołtyn, p. Katarzyna Sołtys, p. Dorota i Grzegorz Zbiciak, p. Agnieszka Grzywacz, p. Magdalena Rosa.

GALERIA

Edyta Mróz