btit1Już od września nasza szkoła bierze udział w konkursie edukacyjnym Fundacji Orange - Bezpiecznie Tu i Tam.  Jego celem jest podniesienie kompetencji dzieci i ich rodziców w zakresie bezpieczeństwa w internecie. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie organizatora konkursu - kliknij tutaj.

 

Uczestnikami konkursu jest szkoła, ale na liczbę zdobytych punktów mają wpływ:

  • uczniowie - zdobywają punkty dzięki swojej aktywności w trakcie zajęć edukacyjnych i biorąc udział w zadaniach konkursowych;
  • rodzice - mają za zadanie pozyskanie certyfikatów za realizację kursu Bezpiecznie Tu i Tam na fundacja.orange.pl/kurs
  • nauczyciele - zdobywają punkty za realizację aktywności konkursowych dla dzieci i rodziców zgodnie z programem dydaktycznym akcji

btit2
Nagrodą główną dla szkoły, która zwycięży w Konkursie jest wyposażenie szkolnej pracowni multimedialnej w sprzęt o wartości 30 000 zł. Szkoły, które uplasują się na kolejnych 10 miejscach w tabeli punktacji, uhonorujemy nagrodami wyróżnienia w postaci sprzętu dydaktycznego o wartości 5000 zł każdy.

Nagrody czekają również na uczniów, którzy wezmą udział w 3 zadaniach konkursowych. Najlepsze trzy prace w każdej rywalizacji nagrodzimy tabletami i gadżetami elektronicznymi. Przygotowaliśmy również nagrody wyróżnienia w postaci gier edukacyjnych dla kolejnych 7 laureatów zadań konkursowych.

fundacja orange 1

Drodzy rodzice prosimy o zaangażowanie. Dzięki Waszemu wsparciu mamy szansę na zdobycie wspaniałych nagród. Prosimy o zarejestrowanie się i zdobywanie punktów dla naszej szkoły.

LINK DO KURSU - kliknij tutaj

 

MATERIAŁY DLA RODZICÓW:

 

Dziękujemy za pomoc !