Pomoc dla Maćka

Grono pedagogiczne oraz Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Suchej serdecznie zaprasza do wsparcia akcji charytatywnej pod tytułem „Kartka świąteczna dla Maćka”.

13.03.2016 r. i 20.03.2016 r. po niedzielnych mszach świętych  przed kościołem Świętej Trójcy w Białobrzegach i kaplicą w Emaus sprzedawane będą kartki świąteczne,z których dochód będzie przeznaczony na rehabilitację Macieja ucznia naszej szkoły.

Kartki będzie można zakupić również 15.03.2016 r. w Urzędzie Miasta i Gminy w Białobrzegach oraz w Publicznej Szkole Podstawowej w Suchej podczas kiermaszu w dniach 17-18.03.2016 roku. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na rehabilitację Macieja ucznia naszej szkoły.

Serdecznie dziękujemy za wsparcie i włączenie się do akcji Panu Burmistrzowi Adamowi Bolkowi, pracownikom Urzędu Miasta i Gminy Białobrzegi, Księdzu Proboszczowi Arturowi Hejdzie, Księdzu Dyrektorowi Radosławowi Walerowiczowi oraz harcerzom z drużyny „Szare Sowy” z PSP w Suchej.

Zapraszamy wszystkich do poparcia naszej akcji oraz do przyłączenia się !