11 listopada 311 listopada w całej Polsce panuje doniosła atmosfera. Obchodzimy Święto Odzyskania Niepodległości przez Polskę po 123 latach niewoli. To wspaniały czas dla Polaków, aby uczcić pamięć walczących wówczas żołnierzy.


Pamiętając o bohaterach, ich zasługach dla naszego kraju, jak co roku, aby oddać hołd walczącym żołnierzom przedstawiciele naszej szkolnej społeczności uczestniczyli w miejskich obchodach Święta Niepodległości, we mszy świętej w kościele parafialnym z udziałem władz samorządowych, pocztów sztandarowych, harcerzy oraz mieszkańców miasta i gminy Białobrzegi. Po mszy celebrowanej przez ks. proboszcza Artura Hejdę delegacje złożyły symboliczne kwiaty pod pomnikiem Armii Krajowej na placu kościelnym.

11 listopada 2

11 listopada 1
Ten rok był szczególny dla naszych uczniów, ponieważ po raz pierwszy podczas obchodów święta 11 listopada obecny był sztandar naszej szkoły.