W dniu 1 czerwca świętowaliśmy w naszej szkole  Dzień Dziecka pod hasłem „Bo w każdym z nas drzemie dziecko”. W tym wyjątkowym dla wszystkich dzieci dniu czekało nas mnóstwo niespodzianek. Niezapomnianą atrakcją, na którą czekaliśmy z niecierpliwością była prezentacja bajki pt. „Królewna Śnieżka i 7 krasnoludków”, w której wystąpili nasi rodzice i nauczyciele. Z życzeniami na uroczystość przybyli zaproszeni goście pan Adam Bolek Burmistrz Miasta i Gminy Białobrzegi, pani Agnieszka Baranowska Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu, pani Anna Ofiara zastępca prezesa Banku Spółdzielczego w Białobrzegach i pani Magdalena Jeżowska kierownik oddziału Banku Spółdzielczego w Białobrzegach. Po przedstawieniu czekało na nas mnóstwo atrakcji.

Dla spragnionych wrażeń były przejażdżki kucykiem, zawody sportowe oraz mini sztafeta strażacka. Po wysiłku fizycznym czekał na nas grill i ciasto. W tym dniu pamiętaliśmy także o dzieciach potrzebujących naszej pomocy Alicji Czwordon oraz kolegach i koleżankach z naszej szkoły, dla których zorganizowaliśmy loterię fantową, z której dochód przeznaczony został na rehabilitację i pomoce dydaktyczne. Na zakończenie uroczystości odbył się mecz piłki nożnej Strażacy, Rodzice kontra Uczniowie, który zakończył się wynikiem 1:1 a o wygranej rozstrzygały rzuty karne. Mecz zakończył się wynikiem 4: 1 dla uczniów. Organizatorzy uroczystości składają serdeczne podziękowania dla osób, które zaangażowały się w przygotowanie wszystkich atrakcji dla uczniów naszej szkoły.

Szczególne podziękowania składamy dla Rady Rodziców, Ochotniczej Straży Pożarnej w Suchej, Szkolnego Koła Wolontariuszy „Iskierki” oraz wszystkich rodziców naszych dzieci zaangażowanych w udział w uroczystości.

Galeria Dzień Dziecka

bajka