zakończenie klasy 8Dzień 19 czerwca 2019 roku pozostanie na długo w pamięci uczniów klasy ósmej Publicznej Szkoły Podstawowej w Suchej. Tego dnia w bardzo uroczystej atmosferze odbyło się pożegnanie uczniów klasy VIII, skończył się pewien etap w ich życiu. Od tej chwili czekają ich nowe wyzwania, nowe problemy, których rozwiązywanie będzie z pewnością coraz trudniejsze, ale z każdym dniem będą wchodzić w świat ludzi dorosłych.

Uroczysta akademia rozpoczęła się od przemówienia Dyrektor PSP Pani Anny Owczarskiej, która powitała uczniów, rodziców, nauczycieli oraz przybyłych gości. Następnie odbyła się część artystyczna przygotowana przez uczniów klasy VIII z wychowawczynią Panią Izabelą Zych. Uczniowie klasy VIII i VII zatańczyli poloneza i zaprezentowali program artystyczny. Piękne wykonanie, w którym nie zabrakło wspomnień, refleksji, piosenek oraz wzruszających przeprosin i podziękowań pozostawiło na wszystkich niezapomniane wrażenie.

Następnie uczniowie klasy VIII otrzymali za świadectwa ukończenia szkoły podstawowej. Pani Dyrektor pogratulowała uczniom oraz ich rodzicom ukończenia szkoły podstawowej, podziękowała za trud, zaangażowanie oraz godne reprezentowanie swojej szkoły.

Życzymy Wam powodzenia, drodzy absolwenci, radości i samych sukcesów w odkrywaniu nowych tajemnic, a do wymarzonej przyszłości niech wiodą Was same proste drogi.

Grono Pedagogiczne

GALERIA