stolbud17 kwietnia Nutki odwiedziły firmę „Stolbud” w Suchej. Dzieci zdobyły informacje na temat produkcji okien. Przedszkolaki wiedzą już jakie są etapy powstawania okna. Dzięki gotowym wytworom pracy wielu osób, mogły zobaczyć nie tylko różne kształty i wielkości okien, ale również szyby o różnych właściwościach i zabarwieniu. Firma „Stolbud” mieści się w odległości ok. 1 km od budynku naszej szkoły więc wyjście było również okazją do sprawdzenia formy naszych przedszkolaków po zimie oraz do podziwiania pięknych, wiosennych widoków.

Serdecznie dziękujemy p. Markowi Gruszczyńskiemu, p. Tomaszowi Stępniowi, p. Jakubowi Piekarskiemu oraz wszystkim pracownikom firmy „Stolbud” za ciepłe przyjęcie, poświęcony czas i słodki poczęstunek.
Wyjście odbyło się w ramach realizacji innowacji pedagogicznej „Przedszkolak w świecie zawodów”, prowadzonej w starszej grupie przedszkolnej w bieżącym roku szkolnym.
Karolina Opiłowska-Sochaj

Facebook