zawody 3W dniu 18.01.2023 r. w PSP im. Janusza Korczaka odbyły się zawody gminne w mini siatkówkę chłopców rocznik 2010 i młodsi oraz siatkówkę dziewcząt i chłopców rocznik 2008/2009.
Zaprosiliśmy do naszej szkoły drużyny z PSP nr 1 im. KEN w Białobrzegach.
Rozegraliśmy trzy mecze, które wyłoniły zwycięzców gminy.

zawody zdjęcie grupowe


Drużyna dziewcząt w składzie: Samerdak Zuzanna, Siek Patrycja, Pytka Wiktoria, Cybulska Julia, Dąbrowska Klaudia, Przyborek Paulina, Krzesińska Oliwia, Szymanowicz Julia pokonały drużynę przeciwną 25 : 22 oraz 25 : 10 i będą rywalizowały w zawodach na szczeblu powiatowym.

zawody 1
Drużyna chłopców w składzie: Leśniewski Wiktor, Duda Kacper, Bernaciak Bartłomiej, Obrębowski Bartosz, Klejman Artur, Zbiciak Alan, Zelenchuk Yurii rozegrali bardzo dobry mecz, niestety drużyna przeciwna niewielką ilością punktów 27: 25 oraz 25:21wygrała zawody.
Drużyna chłopców w meczu mini siatkówki w składzie: Cieślak Adam, Siek Mikołaj, Zieliński Patryk, Mizerski Mikołaj, Leśnowolski Szymon, Stępień Oskar, Kowalczyk Filip, Marciniak Bartosz, Prasek Michał pokonali drużynę przeciwną 25:10 oraz 25: 13 i będą rywalizowali w dalszym etapie zawodów.

zawody 2
Dziękuję zawodnikom za zaangażowanie i postawę podczas zawodów, uczniom oraz nauczycielom naszej szkoły za dopingowanie i trzymanie kciuków.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


A. Pośnik