idą świętaNasza szkoła bierze udział w projekcie pt. “IDĄ ŚWIĘTA, NIE O SMS-IE, LECZ O KARTCE PAMIĘTAJ”, realizowanym przez Fundację Dbam o Mój Z@sięg. Celem kampanii jest zwrócenie uwagi wszystkich polskich rodzin, jak ważne są bezpośrednie relacje osobiste, szczególna pamięć o członkach swojej rodziny, wspólne spędzanie czasu wolnego, jak również – a może nawet przede wszystkim – kultywowanie tradycji pisania kartek świątecznych.

Do naszej szkoły dotarły już kartki świąteczne, które wkrótce trafią do rąk uczniów i ich rodziców. Wspólne wypełnianie kartek stanowi formę integracji wszystkich członków rodziny; jest dobrą okazją, by uwolnić kreatywność i pomysłowość, poprawić bądź nabyć nowe umiejętności manualne.

Serdecznie zapraszamy dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz uczniów klas I-III szkoły podstawowej do udziału w organizowanym przez Fundację Dbam o Mój Zasięg ogólnopolskim przeglądzie plastycznym na najpiękniejszą kartkę świąteczną. Więcej informacji znajduje się w REGULAMINIE oraz u szkolnego koordynatora projektu - p. Edyty Mróz.