NAJLEPSI W POWIECIE!!!!dscn0032

W dniu 6.02.2018 r. nasza szkoła była ponownie organizatorem zawodów sportowych w mini siatkówce. Gościliśmy w szkole zawodniczki i zawodników z PSP w Dobieszynie oraz PSP w Starym Goździe.
Zawody przebiegały w miłej atmosferze oraz zgodnie z zasadami fair – play.
Drużyny dziewcząt i chłopców z PSP w Suchej wygrali wszystkie mecze i tym samym zostali mistrzami powiatu białobrzeskiego!

Dziewczęta zagrały w składzie: Jach Zuzanna, Kacprzak Amelia, Molasy Weronika, Bilska Elena, Traczyk Julia, Walczak Roksana, Obrębowska Oliwia, Sąporowska Milena, Pośnik Maja, Jach Natalia.

Chłopcy zagrali w składzie: Wlazły Bartłomiej, Lipiec Mikołaj, Wlazło Bartosz, Grzywacz Sebastian, Wąsik Bartłomiej, Gutowski Daniel, Owczarek Bartłomiej, Bieliński Dawid, Ryszkowski Bartłomiej, Krzesiński Jakub.

dscn0030

To jeszcze nie koniec sukcesów w tych zawodach.
Najlepszą zawodniczką turnieju została uczennica klasy VI Zuzia Jach, a najlepszym zawodnikiem uczeń klasy VI Bartek Wlazły.

Siatkówka to nie łatwa dyscyplina sportowa, ale jest naszą pasją od lat a sukcesy, jakie osiągamy motywują nas do jeszcze większego wysiłku.

Dziękuję wszystkim moim uczniom za wspaniałą grę. Jestem z Was dumna i życzę dalszych sukcesów sportowych nie tylko w siatkówce.                                Galeria

Organizator zawodów: Agnieszka Pośnik