dscf0639Karnawał to czas ściśle związany z tańcami i dobrą zabawą, aby tradycji stało się zadość w sobotę 13 stycznia w Publicznej Szkole Podstawowej odbyła się Rodzinna zabawa choinkowa. Tego dnia nie tylko uczniowie, ale i rodzice tańczyli na parkiecie w rytm muzyki puszczanej przez DJ’a. Podczas zabawy nie zabrakło konkursów wraz ze słodkimi nagrodami.

dscf0656

dscf5052Swoją obecnością zaszczycił nas Święty Mikołaj, który tradycyjnie podarował dzieciom upominki. W trakcie zabawy dla osób, które opadły z sił rodzice przygotowali kawiarenkę, w której czekały pyszne ciasta, gofry, zapiekanki i popcorn. Dzieci mogły malować twarze, paznokcie i skorzystać z loterii fantowej. Tak duża ilość atrakcji możliwa była dzięki zaangażowaniu Dyrekcji, Rodziców, Grona Pedagogicznego oraz Sponsorów. Serdecznie dziękujemy wszystkim za pomoc i udział w uroczystości.

Nasi sponsorzy: PepsiCo, INSTALEX Mariusz Prasek, Pani Aneta Kacprzak, STARCOM Małgorzata Starczewska, Dominium Konrad Rudecki, PRYMUS AGD w Białobrzegach, Studio Fotografii i Filmu Agnieszka i Dariusz Szymańscy, Gapys Michał Agent Ubezpieczeniowy, Kwiaciarnia Magda, Kwiaciarnia państwa Czwordon, Świat Firan Agnieszka Wiśniewska.

 

Galeria - cz.1

Galeria - cz. 2

M. Siek