dscf89874 czerwca 2017r. na boisku szkolnym odbył się festyn pod hasłem „Rodzina to drużyna”. Celem imprezy było zachęcanie rodziców do wspólnych zabaw ze swoimi dziećmi, a także dostarczenie uczestnikom festynu wielu okazji do radości, śmiechu i dobrego nastroju.


0 godzinie 13.10 na placu szkolnym, została odprawiona Msza Święta Polowa. Następnie można było obejrzeć: przedstawienie pt. ”Smerfy” w wykonaniu uczniów kl. II i przedszkolaków z oddziału „Misiaczki”, występy dzieci z oddziałów przedszkolnych i uczniów naszej szkoły. Miło było widzieć uśmiechnięte i pełne radości twarze rodziców, dziadków, babć i całych rodzin, zapatrzonych w swoje pociechy i dumnych z ich osiągnięć.

dscf9029   dscf9062

dscf9071   dscf8968
Atrakcjami festynu były także:  malowanie twarzy, dmuchany zamek, zjeżdżalnia,  lody, kawiarenka z domowymi wypiekami, grill, loteria fantowa, znakowanie rowerów przez przedstawicieli Komendy Powiatowej Policji w Białobrzegach ... oraz liczne  konkursy dla dzieci z rodzicami.

dscf8921     dscn0929

dscn0931 dscn0941 dscf9045

Festyn rodzinny "Rodzina to drużyna" mógł odbyć się dzięki ogromnemu sercu i hojności licznych sponsorów oraz zaangażowaniu i pracy wielu osób. W imieniu organizatorów pragniemy podziękować wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do zorganizowania tego radosnego świętowania rodzin. Wyrażamy ogromną wdzięczność.

Lista sponsorów i darczyńców naszego festynu: Urząd Miasta i Gminy Białobrzegi, Zbyszko Company S.A., Pepsi-Cola General Bottlers Poland Sp. z.o.o., Zakład Usług Komunalnych, „FUKS” A. Marcinkiewicz, "Trendy" K. Bartosiak, PHU OMEGA W. i I. Bienias, "Delikatesy" E. Więckowska, Zakład Usług Budowlanych B. i L. Trzaska, I. i P. Mańtorscy, A. i Ł. Kucharscy, "Instalex" M. Prasek, "Sylvano" S. Lipiec, "Tartak Sucha" M. Kacprzak, p. Kościowska, "Metal-Bud" K. Cieślak, "Witaminka" E. i Ł. Traczyk, J. Sadzik, Z. Sadzik, rodzice, pracownicy szkoły, nauczyciele.

GALERIA - Msza Święta

GALERIA - Bajka pt. "Smerfy"

GALERIA - Występy

GALERIA - Festyn