dscf8607Od wielu lat w naszej szkole zgodnie z tradycją świętujemy nadejście Wiosny.  W tym roku uczniowie powitali tę piękną porę roku pod hasłem „Zdrowo-Aktywnie”.
Uczniowie klas I-III oraz przedszkolaki pod opieką swoich pań przygotowywały przepyszne, kolorowe i smaczne potrawy. Na stołach królowały uśmiechnięte kanapki, barwne sałatki a na korytarzu unosił się zapach ogórków, pomidorów i szczypioru.

dscf8646


Starszaki z klas IV-VI próbowały własnych sił w zawodach międzyszkolnych  w siatkówce, przygotowanych przez  p.Agnieszkę Pośnik. Po wyczerpującej grze, zawodnicy zostali zaproszeni na degustację kanapek i sałatek przygotowanych przez młodszych kolegów.
Następnie cała społeczność szkolna i przedszkolna w barwnym korowodzie przeszła ulicami Suchej z Marzanną. Dzieci radosnymi okrzykami przywoływały wiosnę, a żegnały zimę. Na zakończenie w wiosenny nastrój wprowadził nas p. Marcin Józwik- człowiek orkiestra, dla którego żaden instrument muzyczny nie jest obcy. Pogoda i humory dopisywały do końca imprezy, która nie tylko zintegrowała całą społeczność szkolną, ale była przede wszystkim dobrą zabawą.

GALERIA


Koordynatorki imprezy: Monika Zielińska, Anna Wiktorska