zakoczenie roku szkolnego 2015 2016 824 czerwca 2016r. o godzinie 9 w Publicznej Szkole Podstawowej w Suchej odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016.
Na uroczystości gościliśmy zastępcę burmistrza Miasta i Gminy pana Mieczysława Danielewicza, który życzył dzieciom udanych i bezpiecznych wakacji.  Odwiedzili nas również p. Stanisław Kośla prezes PCK w Białobrzegach oraz komendant Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej pan Zbigniew Łubiński.
W tym dniu uroczystym polonezem i programem artystycznym pożegnała naszą szkołę klasa VI. Uczniowie zostali nagrodzeni gromkimi brawami wśród salw śmiechu, jakie wzbudził  program przygotowany przez szóstoklasistów. Nie obyło się bez łez wzruszenia, gdy po wielu latach musieliśmy pożegnać naszych absolwentów.  


Najpilniejsi uczniowie z klas I – VI  za osiągnięcia w nauce otrzymali świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe. Ci zaś, którzy uzyskali najwyższe wyniki w nauce, otrzymali nagrody: Burmistrza Miasta i Gminy Białobrzegi, Starosty Powiatu Białobrzeskiego, Dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej w Suchej oraz Rady Rodziców.
Po uroczystości uczniowie klasy VI zostali zaproszeni przez swoich rodziców na poczęstunek, którego ukoronowaniem był wspaniały tort. Przy muzyce i zabawach przygotowanych przez DJ bawili się po raz ostatni w murach naszej szkoły. 

                     

Życzymy im samych sukcesów w gimnazjum.

GALERIA 1

GALERIA 2