"Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie się urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta."

Jan Paweł II

W tym roku wyjątkowo dzień dziecka świętowaliśmy w naszej szkole 31 maja. Dzieci w dniu swojego święta mogły korzystać z licznych atrakcji przygotowanych przez Dyrektora, Grono Pedagogiczne, Rodziców i Straż Pożarną. Dzieci sprawdzały swoje siły w licznych konkurencjach sportowych przygotowanych specjalnie dla nich. Dzięki uprzejmości Straży Pożarnej mogli poczuć się przez chwilę strażakami i pokonywać prawdziwą sztafetę strażacką. Rozwijaliśmy także kreatywność dzieci poprzez zabawy z sianem. Uczniowie pod okiem pani tworzyli: pająki, motyle, ślimaki, myszy, koty oraz wiele innych ciekawych figurek. Na wszystkich chętnych czekała także zabawa z chustą animacyjną. Oczywiście zadbaliśmy też o osoby lubiące przejażdżki konne, dzięki uprzejmości państwa Krzemińskich uczniowie mogli jeździć na kucach. O to by Dzień Dziecka był jeszcze bardziej kolorowy zadbały wolontariuszki z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych imienia Stanisława Staszica w Białobrzegach, które spełniały dziecięce marzenia malując twarze i paznokcie oraz robiąc tatuaże. Po takiej ilości atrakcji dla uczniów Rada Rodziców przygotowała grilla. Przysłowiową "wisienką na torcie" był seans filmowy w kinie sferycznym.

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie uroczystości. Liczymy na dalszą tak owocną współpracę.

Galeria