maskotka

03.06.2024r.

W poniedziałek obchodziliśmy w naszej szkole „Dzień pluszaka”, kiedy to uczniowie mieli za zadanie przynieść do szkoły ulubioną maskotkę. Maskotki bardzo się od siebie różniły, były duże i małe. Pluszowy miś uznawany jest za symbol dobra, ciepła, łagodności i opiekuńczości. Facebook

04.06.2024.rpiżama
Następnego dnia nasi uczniowie zawitali do szkoły w swoich ulubionych piżamach. Był to dzień, w którym wszyscy bez wyjątku mogli chodzić w piżamie, szlafroku i kapciach. Tego dnia również lekcje były spokojne, trochę senne i dały uczniom i nauczycielom wiele radości i śmiechu. Facebook

 

postać05.06.2024.r
W środę uczniowie mieli za zadanie przebrać się za postać z bajki lub filmu. To wyjątkowy dzień na część naszych ulubionych bohaterów z dzieciństwa. Przez chwilę każdy mógł stać się Kopciuszkiem, znanym piłkarzem, ojcem Mateuszem itp... Ten wyjątkowy dzień był doskonałą okazją do świetnej zabawy i rozwijania wyobraźni. Facebook

06.06.2024.rfryzura.jpg
W czwartek w naszej szkole obył się po raz kolejny „Dzień szalonej fryzury”. Wzbudził on duże zainteresowanie wśród uczniów. Zarówno dziewczyny, jaki i chłopcy puścili wodze fantazji i odważnie eksperymentowali ze swoimi włosami. Pomysłów na szalone fryzury nie brakowało. Kolorowe włosy, papiloty, kok z kredkami, a także czupryniaste dredy i gniazda na głowie. Facebook

plecak07.06.2024.r
„Dzień bez plecaka” to wyjątkowa i najlepsza akcja w naszej szkole. Uczniowie wykazali się kreatywnością w poszukiwaniu zastępstwa dla tradycyjnego plecaka. Zabawa polegała na tym, aby tego dnia przyjść do szkoły bez plecaków, jednak przynosząc wszystkie potrzebne książki i przybory szkolne. Uczniowie swój plecak zastąpili: garnkiem, walizką, wózkiem dla lalek i udowodnili, że ich wyobraźnia nie zna granic. Facebook

Dziękujemy wszystkim za super zabawę.