czwórbój10.05.24r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Suchej odbyły się Mistrzostwa Powiatu Białobrzeskiego w czwórboju lekkoatletycznym.
Na boisku szkolnym przy Publicznej Szkole Podstawowej w Suchej w zmaganiach sportowych wzięli udział uczennice i uczniowie z 7 szkół : PSP w Suchej, PSP w Podlesiu Dużym, PSP w Promnie, PSP w Białobrzegach, PSP w Olkowicach, PSP w Starej Błotnicy, PSP w Starym Goździe.
Zawodniczki i zawodnicy rywalizowali w czterech konkurencjach: bieg na dystansie 60m, bieg na dystansie 600m dziewczęta, bieg na dystansie 1000m chłopcy, skok w dal oraz rzut piłeczką palantową.
Drużyna chłopców z klas V i VI w składzie: Prasek Michał, Zieliński Kacper, Wójtowicz Piotr, Michrowski Kacper, Gołkowski Jan zajęli VII miejsce.
Drużyna dziewcząt z klas V i VI w składzie: Bąder Karolina, Bolek Marita, Mizerska Aleksandra, Marszałek Wiktoria, Cieślak Amelia, Kaczmarczyk Amelia zajęły VI miejsce.4bój
Nagrody ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Białobrzegach wręczył Starosta Białobrzeski - Pan Sylwester Korgul.
Serdeczne podziękowania dla Pani Grażyny Wieteski – Naczelnik Wydziału Edukacji, Zdrowia, Kultury i Sportu oraz Pani Marleny Tępińskiej za miłą współpracę.
Bardzo dziękuję wszystkim nauczycielom wychowania fizycznego z wyżej wymienionych szkół za pomoc w organizacji przebiegu zawodów.
Agnieszka Pośnik

Facebook