Szkolne Koło P.C.K.-a zaprasza Społeczność Szkolną oraz Przyjaciół naszej szkoły do udziału w zbiórce plastikowych korków.
,,Zapakuj worek… po sam korek!” to akcja na rzecz Dominika Grzegorzewskiego, absolwenta naszej szkoły, który od kilku lat walczy z niełnosprawnością. Zbiórka będzie miała charakter rywalizacji międzyklasowej, aby przekonać się, która klasa/grupa okaże więcej zapału i serca w pomaganiu innym, w trzech kategoriach:
I. grupa Motylki i grupa Nutki,
II. klasy 1-3
III. klasy 4-8.
Zwycięskie grupy dzieci młodszych otrzymają słodki upominek, zaś uczniowie z klas 4-8, nagrodzeni zostaną punktami plusowymi z zachowania. Zbiórka trwa do 03.04.2023, a rozstrzygnięcie nastąpi podczas obchodów Dnia Ziemi.
Wszelkie zapytania dotyczące zbiórki prosimy kierować do p. Ewy Pawlak lub p. Małgorzaty Siek