wośp występy kl 429 stycznia 2023 r. odbył się 31 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Uczniowie klasy IV Alicja i Igor oraz grupy przedszkolne NUTKI i MOTYLKI reprezentowali naszą szkołę w czasie finału organizowanego przez sztab WOŚP działający przy Liceum Ogólnokształcącym im. Armii Krajowej w Białobrzegach.
Alicja i Igor zaśpiewali pastorałkę pt. „Grajmy Panu”, NUTKI zatańczyły dwa energiczne tańce do piosenek „Uśmiechajcie się dziewczęta” i „Tańcz, tańcz, tańcz”, MOTYLKI wykonały taniec do piosenki „Jesienne porządki”.

wośp występy N 2

wośp występy N

wośp występy N
Podziękowania składamy rodzicom, którzy przybyli ze swoimi pociechami, aby włączyć się w tak szczytną akcję jak WOŚP. To dzięki Wam nasze przedszkolaki i nasi uczniowie mogli zaprezentować swoje umiejętności artystyczne szerszej widowni.
Poprzez takie działania uczmy dzieci od najmłodszych lat odpowiedzialności, wrażliwości oraz umiejętności dzielenia się z innymi.