szlachetna paczka 2022 110 grudnia 2022 r. to bardzo dobry dzień! Z radością przekazujemy Wam informację, że przygotowana przez naszą szkołę i oddziały przedszkolne paczka została dostarczona do Magazynu! Stamtąd pojechała do Rodziny p. Dominiki. Przekazaliśmy 40 paczek o łącznej wartości ok. 4 tys. zł. Zrealizowaliśmy potrzeby wskazane jako najważniejsze, ale nie tylko! Szacujemy, że w przygotowanie szlachetna paczka 2022 2tej pomocy zaangażowało się aż 40 osób! To robi wrażenie, prawda?

Teraz pozostaje nam czekać na relację z wręczenia paczki – Wolontariusz opisze jakie reakcje wywołała przygotowana pomoc, co się najbardziej spodobało itd. Gdy tylko otrzymamy taką wiadomość – niezwłocznie ją Wam przekażemy.

szlachetna paczka 2022 4

Przygotowanie pomocy dla Rodziny p. Dominiki było niesamowicie łączącym doświadczeniem. Nauczyciele, pracownicy obsługi, Rodzice, uczniowie, przyjaciele szkoły – działając razem potwierdziliśmy, że dobro to wynik dzielenia. Bardzo dziękujemy za poświęcony czas i zaangażowanie. Dziękujemy Pani Agnieszce Szybowicz i wszystkim dzieciom, które przygotowały na lekcjach plastyki podziękowania dla Darczyńców. Dziękujemy👏👏👏.

szlachetna paczka 2022 3

szlachetna paczka 2022 5

Szkolne koordynatorki: E.Cieślak, M. Siek, B.Woźniakowska, A.Stolarczyk