spotkanie z policjantkąWe wtorek 22 listopada 2022 r. w naszej szkole odbyły się spotkania z policjantką – starszą sierżant Magdaleną Zawadzką-Miros – pracownikiem Komendy Powiatowej Policji w Białobrzegach. Głównym tematem spotkań było bezpieczeństwo w ruchu drogowym.


spotkanie z policjantką 2Funkcjonariuszka przypomniała dzieciom zasady bezpiecznego poruszania się po drodze, zachęciła do wyposażenia ubiorów i plecaków w elementy odblaskowe, przestrzegała przed zabawami w pobliżu jezdni. Policjantka zwróciła uwagę na bezpieczeństwo dzieci nie tylko jako pieszych, ale również jako pasażerów samochodów.

spotkanie z policjantką 3

Uczniowie klas I -III aktywnie uczestniczyli w spotkaniu, zadawali wiele pytań, wykazali się dobrą znajomością znaków drogowych i zasad przechodzenia przez ulicę. W prezencie otrzymali kolorowanki.

Dziękujemy za zorganizowanie spotkań pani psycholog - Agacie Tkaczyk, a p. starszej sierżant Magdalenie Zawadzkiej-Miros za przybycie i przeprowadzenie zajęć z uczniami. Wierzymy, że wiedza teoretyczna znajdzie zastosowanie w codziennej drodze do szkoły.

Wychowawcy klas I-III