inauguracja roku szkolnego 2022 2023

 

Pełne wrażeń i beztroski wakacje jak zwykle minęły bardzo szybko. Oto 1 września stanęliśmy wszyscy w sali gimnastycznej, aby uroczyście rozpocząć nowy rok szkolny 2022/2023.

Po raz pierwszy podczas inauguracji roku szkolnego towarzyszył nam poczet sztandarowy. Po odśpiewaniu hymnu, głos zabrała Pani Dyrektor Anna Owczarska, która przywitała wszystkich zgromadzonych, a szczególnie pierwszoklasistów.

rok szkolny 2022 2023Przekazała informacje o realizowanych w szkole innowacjach, projektach, min. Laboratoria Przyszłości, Przedszkolak w świecie tańca.
Przedstawiła wychowawców poszczególnych klas życząc wszystkim dzieciom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom sukcesów i owocnej współpracy.

W naszej szkole znów rozległ się dzwonek, a razem z nim radosny gwar uczniów zmierzających z wychowawcami do swoich klas. Najmłodsi uczniowie, byli nieco onieśmieleni, natomiast starsi – roześmiani i pełni energii.

Uroczystość poprowadziły uczennice klasy VII Julia Szymanowicz i Paulina Przyborek.

Wszystkim Uczniom, ich Rodzicom, Nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi życzymy dużo zdrowia, sukcesów i optymizmu w rozpoczynającym się roku szkolnym 2022/2023!

Samorząd Uczniowski