wośp 2021 3Uczniowie i harcerze z naszej szkoły po raz kolejny włączyli się w zbiórkę pieniędzy w ramach 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W niedzielę 31 stycznia już od godzin porannych wolontariusze kwestowali na ulicach naszego miasta. Kolorowe puszki szybko się zapełniały, a każdy darczyńca otrzymał czerwone serduszko-charakterystyczny symbol Orkiestry.


Celem tegorocznej akcji pod hasłem "Finał z głową" było zebranie środków na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Był to już drugi Finał WOŚP dedykowany laryngologii.

wośp 2021 2

Serdeczne podziękowania kierujemy do uczniów, harcerzy naszej szkoły, którzy zaangażowali się w zbiórkę pieniędzy i okazali gorące serduszka. Dzielnie kwestowali mimo niesprzyjających warunków pogodowych.

 
Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli tę szlachetną akcję oraz nauczycielom, którzy towarzyszyli kwestującym.
Opiekę nad uczniami podczas tegorocznego finału sprawowały: Ewelina Matysiak, Beata Pośniki, Emilia Rudecka, Małgorzata Siek,Renata Sułek.

Emilia Rudecka, Beata Pośnik