"Ferie z TVP" - wyjątkowa i inspirująca propozycja dla rodzin

Na czas tegorocznych ferii Telewizja Polska we współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej przygotowała specjalną, nową ofertę programową. Znajdziemy w niej mądrą rozrywkę, ciekawe filmy i seriale, a także wciągające programy edukacyjne i lifestylowe.
Twarzą i ambasadorką projektu jest Roksana Węgiel, zwyciężczyni Eurowizji Junior w 2018 roku. "Ferie z TVP" dostępne będą na antenach Telewizji Polskiej, w serwisie vod.tvp.pl, na stronie ferie.tvp.pl oraz na platformie hybrydowej już od 4 stycznia 2021 r.

"Zima z Radiem" - ferie z Programem 1 Polskiego Radia
Uwzględniając oczekiwania swoich Słuchaczy, Polskie Radio przygotowało na czas ferii bogatą ofertę skierowaną zarówno do dzieci, jak i do rodziców.
Więcej szczegółów dotyczących codziennego pasma czekającego na słuchaczy na antenie Jedynki znajduje się na stronie Programu 1 Polskiego Radia.

źródło: https://www.kuratorium.waw.pl/pl/informacje/aktualnosci/15379,quotFerie-z-TVPquot-wyjatkowa-i-inspirujaca-propozycja-dla-rodzin.html

 https://www.kuratorium.waw.pl/pl/informacje/aktualnosci/15380,quotZima-z-Radiemquot-ferie-z-Programem-1-Polskiego-Radia.html