X Światowy Dzień Tabliczki MnożeniaW dniu 2 października 2020 r. nasza szkoła uczestniczyła w akcji X Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia organizowanej pod hasłem: "Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają!"
Akcja miała na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia. I Tych Małych i Tych Dużych.

Niektórzy, mieli okazję nadrobić zaległości. Przez cały tydzień  przypominaliśmy sobie tabliczkę mnożenia - w domu, w szkole, a 02.10.2020r. zmierzyliśmy się z Egzaminem z tabliczki mnożenia. Z zaangażowaniem i z uśmiechem przedszkolaki, uczniowie kl. I-VIII, pracownicy szkoły rozwiązywali zadania kwalifikując się do kolejnego etapu. Duża część naszej szkoły zdobyła tytuł Eksperta Tabliczki Mnożenia
(z ang. MT EXPERT) za pierwszym podejściem, napisali bezbłędnie.
 Tytuł Szkolnego Mistrza Tabliczki Mnożenia i pamiątkowe dyplomy otrzymali: Maja Kacprzak kl. IV, Michalina Stolarska kl. VI, Emilia Syta kl. VII a, Anita Sobol kl. VII b, Krzysztof Wójtowicz kl. VII b, Maciej Zbiciak kl. VII b.

szkolny mistrz tabliczki mnożenia

Dziękujemy za udział i GRATULUJEMY:
Koordynatorzy:
Anna Gutkiewicz
Edyta Mróz
Iza Zych