Vector-Welcome-Back-to-School-Poster-1-900x444.png1 września rozpoczynamy rok szkolny 2020/2021 w tradycyjnej formie nauki, wychowania i opieki, jednakże w innych warunkach organizacyjnych i w ścisłym reżimie sanitarnym. W obecnym stanie pandemii i ciągle zmieniającej się sytuacji epidemiologicznej w kraju - szkoła będzie przestrzegała procedur bezpieczeństwa w sposób radykalny i konsekwentny. Bardzo proszę Rodziców i Opiekunów, aby dostosowali się do wymogów organizacyjnych placówki i wprowadzonych w niej procedur, obostrzeń, nakazów, zakazów itp. Procedury funkcjonowania szkoły oraz oddziałów przedszkolnych zostaną Państwu przesłane przez dziennik elektroniczny, oraz dostępne będą na szkolnej stronie internetowej w zakładce „Dokumenty’.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 odbędzie się według poniższego harmonogramu.
Wejście przy placu zabaw:
Klasa I godz. 9:00 sala gimnastyczna- p. Ewa Pawlak. Uczniowie klasy pierwszej mogą przebywać pod opieką jednego opiekuna.
Klasa VII a godz. 9:30 sala nr 6 – p. Barbara Woźniakowska
Klasa VIII godz. 9:40 sala nr 8 – p. Edyta Pałczyńska
Klasa IV godz. 9:50 sala nr 9 – p. Iwona Zelga
Wejście główne od parkingu:
Klasa II godz. 9:10 sala nr 31 – p. Edyta Mróz
Klasa III godz. 9:20 sala nr 30 – p. Anna Wiktorska
Wejście od boiska szkolnego:
Klasa VI godz. 9:30 sala nr 24 – p. Renata Sułek
Klasa VII b godz. 9:40 sala nr 10 – p. Beata Pośnik
Klasa V godz. 9:50 sala nr 11 – p. Anna Wieczorek
Proszę wszystkich uczniów o przyniesienie ze sobą do szkoły plecaków na podręczniki i materiały ćwiczeniowe.

Autobusy szkolne będą w dniu 1 września kursowały na wszystkich trasach i przywiozą uczniów na godzinę 8.00, odjazdy sprzed budynku szkoły o godzinie 11.00.
Jednym z obostrzeń, które będzie obowiązywało we wszystkich gminnych jednostkach oświaty od 1 września - jest absolutny zakaz wstępu Rodzicom, Opiekunom i osobom obcym na teren budynku szkoły. Rodzice będą przekazywać dzieci pracownikom szkoły przy drzwiach wejściowych. Bardzo proszę o przygotowanie członków rodziny, jak i samych dzieci na tę okoliczność. Postarajmy się o to, abyśmy byli przede wszystkim zdrowi i bezpieczni, a zależy to od Nas wszystkich: Dzieci, Nauczycieli, Pracowników i samych Rodziców.
Informacje dotyczące zapisów na obiady szkolne przekazane zostaną przez dziennik elektroniczny.
Zapisy do świetlicy szkolnej będą się odbywały w dniach 1- 4 września 2020r. u p. Anny Wieczorek (karty udostępnione będą przez dziennik elektroniczny i stronę internetową). Uzupełnione karty można przesyłać pocztą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub oddać bezpośrednio do nauczyciela świetlicy.
Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Suchej