dm11

Jak co roku w maju organizowana jest lokalna impreza „Majowe Dni Białobrzegów”. W tym roku przypadła ona na 23 i 24 maja. W niedzielne popołudnie młodsi i starsi wychowankowie naszej szkoły prezentowali swoje talenty.

Dziewczynki z grupy przedszkolnej „Misiaczki” zatańczyły „Taniec z misiem”. Duet Biedroneczki w składzie Wiktorka Pytka i Julka Szymanowicz zaśpiewały piosenkę pt. „Moja Mama”. Następnie grupa przedszkolna „Krasnale” dała pokaz pląsu „Trojak”. Starsze uczennice z klas I-III wystąpiły w tańcu „Czekoladki”. Żywiołowy występ porwał do tańca zgromadzoną publiczność. Prezentację naszej placówki zakończył występ uczennic klasy V – Patrycji Łobody i Darii Kacprzak. Dziewczynki zaśpiewały światowy przebój „Toca, toca”. Wokalistkom towarzyszył zespół taneczny „Creazy team”.

Serdecznie gratulujemy naszym uczniom udanych występów. Bardzo dziękuję także opiekunom grup za włożony wysiłek: p. Edycie Pałczyńskiej, p. Ewie Świostek, p. Agnieszcze Szybowicz, p. Małgorzacie Barwickiej oraz p. Karolinie Opiłowskiej.