dzch4Choć Dzień Chłopaka nie ma zbyt długiej tradycji, a jego geneza i historia nie są do końca jasne, to wiadomo, że obchody jego zapoczątkowano na wyspach Trinidad i Tobago w 1999r. Zapewne jednak nie było tam wtedy tak wesoło jak w poniedziałek 30 września w naszej szkole! Żeńska część przygotowała dla swoich kolegów z klasy drobne upominki, na przerwach rozbrzmiewała wesoła muzyka i tańce, a na długiej przerwie pozwoliły wykonać sobie make-up. Efekty wow…. Sami zobaczcie…


Dzień ten był świetną okazją do zabawy i powalczenia o tytuły Najsympatyczniejszego Chłopaka w szkole. Został nim Artur Klejman z klasy V na drugim miejscu Adam Cieślak z klasy IV. Gratulujemy :)
W tym dniu w naszej szkole wszyscy założyli krawaty lub muszki, a kto tak elegancko wyglądał nie był tego dnia pytany.
Spójrz sam i przypomnij sobie tamte chwile......jeszcze raz…

dzch1 dzch2

dzch3 dzch5


Samorząd Uczniowski